Tour Block (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Description
fi: Kuvaus

en: Weight
fi: Paino

en: Link Title
fi: Linkin otsikko

en: Custom
fi: Oma

en: Square
fi: Neliö

en: Panel
fi: Paneelit

en: About
fi: Tietoja

en: Card
fi: Kortti

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
