Tour Block (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Weight
hu: Súly

en: URL
hu: Webcím

en: Link Title
hu: Hivatkozás cím

en: Custom
hu: Egyéni

en: Bar
hu: Bár

en: Square
hu: Négyzet

en: About
hu: Leírás

en: Card
hu: Kártya

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: tour
hu: idegenvezetés
