Tour Block (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Weight
id: Bobot

en: Link Title
id: Judul Tautan

en: Custom
id: Tersuai

en: Square
id: Kotak

en: About
id: Tentang

en: Card
id: Kartu

en: Weight for @title
id: Bobot @title
