Tour Block (8.x-4.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Description
az: İzahat

en: Weight
az: Çəki

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Square
az: Kvadrat

en: About
az: Haqqında

en: Card
az: Kart
