Tour Block (8.x-4.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Weight
hr: Težina

en: Link Title
hr: Naslov linka

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: About
hr: Opis

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
