Tour Block (8.x-4.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Description
ps: سپړنه

en: Weight
ps: وزن

en: URL
ps: پته (URL)

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: About
ps: په اړه
