Tour Block (8.x-4.0) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Description
ru: Описание

en: Weight
ru: Вес

en: Link Title
ru: Заголовок ссылки

en: Custom
ru: Собственная

en: Bar
ru: Полоса

en: Square
ru: Квадратный

en: Panel
ru: Панель

en: About
ru: Информация

en: Card
ru: Карточка

en: Weight for @title
ru: Вес @title

en: Add one more
ru: Добавить ещё

en: Remove one
ru: Удалить одну

en: Hero
ru: Кадр-герой

en: CTA
ru: ПКД

en: tour
ru: тур
