Tour Block (8.x-4.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Link Title
bo: Title ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Panel
bo: ངོས་པང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
