Tour Block (8.x-4.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Weight
hi: मान

en: URL
hi: यूआरएल

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Square
hi: वर्ग

en: About
hi: के बारे में

en: Card
hi: कार्ड

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
