Tour Block (8.x-4.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Bar
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Square
kn: ಚೌಕ

en: Panel
kn: ಫಲಕ

en: About
kn: ಕುರಿತು
