Tour UI (2.0.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Language
eo: Lingvo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: Text
eo: Teksto

en: Position
eo: Loko
