Tour UI (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Development
be: Распрацоўка

en: Language
be: Мова

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Top
be: Верх

en: Add
be: Дадаць

en: Text
be: Тэкст

en: Paths
be: Шляхі

en: Bottom
be: Знізу

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Weight for @title
be: Вага для @title
