Tour UI (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Language
bs: Jezik

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Text
bs: Tekst

en: Location
bs: Lokacija

en: Module name
bs: Ime modula
