Tour UI (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Development
et: Arendus

en: Language
et: Keel

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Top
et: Ülesse

en: Add
et: Lisa

en: Text
et: Tekst

en: Paths
et: Asukohad

en: Bottom
et: Alumine

en: Location
et: Asukoht

en: Id
et: ID

en: Attributes
et: Omadused

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Module name
et: Mooduli nimi

en: Tips
et: Näpunäited

en: Weight for @title
et: @title kaal
