Tour UI (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Language
lt: Kalba

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Top
lt: Viršus

en: Add
lt: Pridėti

en: Text
lt: Tekstas

en: Paths
lt: Keliai

en: Bottom
lt: Apačia

en: Location
lt: Vieta

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Module name
lt: Modulio pavadinimas

en: Tips
lt: Patarimai

en: Weight for @title
lt: @title svoris
