Tour UI (8.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Development
os: Райрæзт

en: Language
os: Æвзаг

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау
