Tour UI (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Language
sq: Gjuha

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Save
sq: Ruaj

en: Location
sq: Vendodhja

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
