Tour UI (8.x-1.0-beta2) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Body
br: Korf

en: Delete
br: Dilemel

en: Development
br: Diorren

en: Edit
br: Kemmañ

en: Text
br: Testenn
