Tour UI (8.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Development
eu: Garapena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Top
eu: Goian

en: Add
eu: Gehitu

en: Text
eu: Testua

en: Bottom
eu: Behean

en: Module
eu: Modulua

en: Location
eu: Kokalekua

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina
