Tour UI (8.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Language
pl: Język

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Top
pl: Góra strony

en: Add
pl: Dodaj

en: Text
pl: Tekst

en: Paths
pl: Ścieżki

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Module
pl: Moduł

en: Location
pl: Położenie

en: Getting started
pl: Pierwsze kroki

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Module name
pl: Nazwa modułu

en: Tips
pl: Podpowiedzi

en: Tip
pl: Wskazówka

en: Selector type
pl: Typ selektora

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Tours
pl: Wycieczki
