Tour UI (8.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Language
ta: மொழி

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Location
ta: இடம்
