Tour UI (8.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Development
hr: Razvoj

en: Language
hr: Jezik

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Text
hr: Tekst

en: Paths
hr: Putanje

en: Bottom
hr: Dno

en: Module
hr: Modul

en: Location
hr: Lokacija

en: Attributes
hr: Atributi

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Module name
hr: Naziv modula

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
