Tour UI (8.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Language
mn: Хэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Save
mn: Хадгалах

en: Top
mn: Дээд

en: Add
mn: Нэмэх

en: Text
mn: Текст

en: Paths
mn: Замууд

en: Bottom
mn: Доод

en: Location
mn: Байрлал

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
