Tour UI (8.x-1.0-beta3) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
