Townsend Security Key Connection (2.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?
