Townsend Security Key Connection (2.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Security
gl: Seguranza

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?
