Townsend Security Key Connection (2.0.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Security
uk: Безпека

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Key Name
uk: Назва ключа
