Townsend Security Key Connection (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Security
ca: Seguretat

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?
