Townsend Security Key Connection (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Security
he: אבטחה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?
