Townsend Security Key Connection (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?
