TPV CECA (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Italian
ar: إيطالية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Live
ar: مباشر

en: German
ar: ألمانية

en: Russian
ar: روسية

en: Catalan
ar: كتلانية

en: Basque
ar: باسكية

en: Galician
ar: جالية
