TPV CECA (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Italian
ca: Italià

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Live
ca: En viu

en: German
ca: Alemany

en: Russian
ca: Rus

en: Catalan
ca: Català

en: Basque
ca: Basc

en: Galician
ca: Gallec
