TPV CECA (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: English
cy: Saesneg

en: French
cy: Ffrangeg

en: Italian
cy: Eidaleg

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: German
cy: Almaeneg

en: Russian
cy: Rwseg

en: Catalan
cy: Catalaneg

en: Basque
cy: Basgeg

en: Galician
cy: Galiseg
