TPV CECA (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Language
de: Sprache

en: English
de: Englisch

en: French
de: Französisch

en: Italian
de: Italienisch

en: Spanish
de: Spanisch

en: German
de: Deutsch

en: Norwegian
de: Norwegisch

en: Portuguese
de: Portugiesisch

en: Russian
de: Russisch

en: Catalan
de: Katalonisch

en: Basque
de: Baskisch

en: Galician
de: Galicisch
