TPV CECA (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Language
fa: زبان

en: English
fa: انگلیسی

en: French
fa: فرانسوی

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Commerce
fa: تجارت

en: Live
fa: زنده

en: German
fa: آلمانی

en: Norwegian
fa: نروژی

en: Portuguese
fa: پرتغالی

en: Russian
fa: روسی

en: Catalan
fa: کاتالان

en: Galician
fa: گالیسی
