TPV CECA (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Language
fr: Langue

en: English
fr: Anglais

en: French
fr: Français

en: Italian
fr: Italien

en: Spanish
fr: Espagnol

en: Live
fr: En direct

en: German
fr: Allemand

en: Norwegian
fr: Norvégien

en: Portuguese
fr: Portugais

en: Russian
fr: Russe

en: Sandbox
fr: Bac-à-sable

en: Galician
fr: Galicien
