TPV CECA (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Italian
gu: ઇટાલિયન

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Russian
gu: રશિયન
