TPV CECA (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: English
hi: अंग्रेजी

en: French
hi: फ्रेंच

en: Italian
hi: इताली

en: Spanish
hi: स्पेनिश

en: Commerce
hi: व्यापार

en: German
hi: जर्मन

en: Russian
hi: रूसी

en: Catalan
hi: कॉतालां

en: Basque
hi: बास्क़

en: Galician
hi: गैलिशियन्
