TPV CECA (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Spanish
id: Bahasa Spanyol

en: Commerce
id: Perdagangan

en: Live
id: Langsung
