TPV CECA (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: English
is: Enska

en: French
is: Franska

en: Italian
is: Ítalska

en: Spanish
is: Spænska

en: Commerce
is: Verslun

en: German
is: Þýska

en: Russian
is: Rússneska

en: Catalan
is: Katalónska

en: Galician
is: Galíska
