TPV CECA (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Italian
lv: Itāļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Live
lv: Tiešraide

en: German
lv: Vācu

en: Russian
lv: Krievu

en: Sandbox
lv: Smilšukaste

en: Catalan
lv: Katalāņu

en: Basque
lv: Basku

en: Galician
lv: Galīciešu
