TPV CECA (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Italian
ps: اېټالوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Russian
ps: روسی
