TPV CECA (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Language
ur: زبان

en: English
ur: انگریزی

en: French
ur: فرانسیسی

en: Italian
ur: اطالوی

en: Spanish
ur: ہسپانوی

en: German
ur: جرمن

en: Russian
ur: روسی

en: Catalan
ur: کیٹالن

en: Basque
ur: باسکیو

en: Galician
ur: گالیشی
