TPV CECA (1.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Language
pl: Język

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Italian
pl: Włoski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Live
pl: Na żywo

en: German
pl: Niemiecki

en: Norwegian
pl: Norweski

en: Portuguese
pl: Portugalski

en: Russian
pl: Rosyjski (terroryści)

en: Catalan
pl: Kataloński

en: Basque
pl: Baskijski

en: Galician
pl: Galicyjski
