TPV CECA (1.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Language
te: భాష

en: English
te: ఆంగ్లం

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Italian
te: ఇటాలియన్

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: German
te: జర్మన్

en: Norwegian
te: నార్వేజియన్

en: Portuguese
te: పోర్చుగీస్

en: Russian
te: రష్యన్

en: Catalan
te: కాటలన్
