TPV CECA (1.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Language
uk: Мова

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Italian
uk: Італійська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Commerce
uk: Комерція

en: Live
uk: Наживо

en: German
uk: Німецька

en: Norwegian
uk: Норвезька

en: Portuguese
uk: Португальська

en: Russian
uk: Російська ( мова країни терориста )

en: Sandbox
uk: Пісочниця

en: Catalan
uk: Каталанська

en: Basque
uk: Баскська

en: Galician
uk: Галісійська
