TPV CECA (1.0.0-beta2) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Italian
am: ጣሊያንኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: German
am: ጀርመንኛ

en: Russian
am: ራሽኛ

en: Catalan
am: ካታላን

en: Basque
am: ባስቅ

en: Galician
am: ጋሊሽኛ
