TPV CECA (1.0.0-beta2) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: French
dz: ཕིརེནཆི།

en: Italian
dz: ཨི་ཊ་ལི་ཡཱན།

en: Spanish
dz: སིཔེ་ནིཤི།

en: German
dz: ཇར་མཱན།

en: Norwegian
dz: ནོར་ཝེ་ཇི་ཡཱན།

en: Russian
dz: ར་ཤི་ཡཱན།

en: Catalan
dz: ཀེ་ཊ་ལཱན།

en: Basque
dz: བཱགསིཀ།

en: Galician
dz: གེ་ལི་ཤི་ཡཱན།
