TPV CECA (1.0.0-beta2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: Italian
eo: Itala

en: Spanish
eo: Hispana

en: German
eo: Germana

en: Norwegian
eo: Norvega

en: Russian
eo: Rusa

en: Catalan
eo: Kataluna

en: Basque
eo: Eŭska

en: Galician
eo: Galega
