TPV CECA (1.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Language
es: Idioma

en: English
es: Inglés

en: French
es: Francés

en: Italian
es: Italiano

en: Spanish
es: Español

en: Commerce
es: Comercio

en: Live
es: En producción

en: German
es: Alemán

en: Norwegian
es: Noruego

en: Portuguese
es: Portugués

en: Russian
es: Ruso

en: Sandbox
es: Zona segura para pruebas

en: Catalan
es: Catalán

en: Basque
es: Euskera

en: Galician
es: Gallego
